Používam antivírus od Eset-u. Som homofób!

Autor: Marek Martin Dobránsky | 25.9.2014 o 12:49 | (upravené 25.9.2014 o 13:31) Karma článku: 15,81 | Prečítané:  10832x

Som homofób. Pracujem na počítači, ktorý má antivírovú ochranu od firmy ESET. Doteraz som si myslel, že firma ESET je obrazom úspešného príbehu, umu, šikovnosti a pracovitosti slovenského podnikateľa (-ov). Príkladom toho, že aj zo Slovenska môže vzísť inovatívna progresívna moderná firma, ktorá vzbudzuje rešpekt a uznanie po celom svete svojimi výnimočnými produktmi.

Ale ako som sa dozvedel z komentára Hany Fábry v denníku Pravda (25. 9. 2014) s názvom „Zľava pre ideológiu“, tak ten môj pocit bol mylný. Firma ESET, ktorá o sebe píše, že je: „ svetovým výrobcom bezpečnostného softvéru pre firemnú klientelu a domácnosti. Je lídrom na trhu proaktívnej detekcie počítačových hrozieb“, je z pohľadu Hany Fábry homofóbnou spoločnosťou. Zamrazilo ma, koľko „pomýlených“ ľudí, spoločností, podnikateľských subjektov po celom svete sa kúpou a používaním produktov tejto úspešnej spoločnosti zaradilo k nenávistným „homofóbom“. Pani Hana Fábry sa k tomu postavila čelom a kúpila si produkt inej, predpokladám, že „nehomofóbnej“ spoločnosti.Čo viedlo Hanu Fábry k takému rozhodnutiu? Nuž, dôvod to bol neuveriteľný! Spoločnosť ESET v rámci svojej stratégii a cenovej politiky poskytuje zľavy. Medzi štandartné zľavy, ktoré spoločnosť ESET ponúka, patrí 50% zľava pre školstvo, zdravotníctvo, neziskové organizácie, detské domovy, domovy dôchodcov a ďalšie. Čo však zaradilo spoločnosť ESET medzi „homofóbne protidúhové“ firmy je 50% zľava pre Členov Centrálneho cirkevného registra. Presnejšie: „Spoločnosť ESET poskytuje zľavu vo výške 50% na produkty ESET subjektom, ktoré sú evidované v Centrálnom cirkevnom registri (CCR). Zľava platí iba pre subjekty Katolíckej cirkvi, t.j. rímskokatolícke a gréckokatolícke právnické osoby registrované v CCR.“ Až v tomto momente som si uvedomil tú „prefíkanosť“ homofóbov. Hana Fábry tento dobre ukrytý perfídny podraz voči gaykomunite odhalila! Nedala sa oklamať nejakými zľavami pre žiakov, študentov, zdravotníkov, dôchodcov. Prekukla aktivity Nadácie ESET na podporu vzdelania, ochranu zdravia, filantropických projektov! Ona vo svojom spravodlivom boji o práva "utláčanej" menšiny ihneď pochopila, že všetky tieto zľavy slúžili spoločnosti ESET len nato, aby mohli poskytnúť zľavu subjektom Katolíckej cirkvi, a tým na dreň odkryli svoju snahu napomáhať šíreniu homofóbie!

Chcem len veriť, že produkt, ktorý Hana Fábry obstarala namiesto produktu spoločnosti ESET, si aj dobre preverila. Čo ak na jeho vývoji participoval nejaký homofób? A čo ak ho zabalil katolík? Nezávidím Vám, pani Fábry. Žiť vo svete, ktorý Vám chce predať dokonca aj „homofóbny“ antivírus je obtiažne. Nuž čo. Som homofób!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Teplota rýchlo rastie, klíma zlomila rekord tri roky za sebou

Rok 2016 bol najteplejším rokom v histórii záznamov. Zmenu klímy priamo cítime už aj na Slovensku

SVET

Videl som padať horu, opísal lavínu preživší z hotela

Taliansky hotel zasypala lavína, nezvestných je takmer 30 ľudí.

EKONOMIKA

Filkova nástupkyňa: Do zahraničia nám odchádza 300-tisíc Slovákov

Hlávková má pre Šrámkovú pozitívny efekt.


Už ste čítali?