Fico a Počiatek – veľmajstri neschopnosti a schopnosti všetkého

Autor: Marek Martin Dobránsky | 10.10.2013 o 12:23 | (upravené 10.10.2013 o 15:08) Karma článku: 26,18 | Prečítané:  6659x

V mojom  predošlom blogu som si kládol otázku, či je Robert Fico darebák. Vysvetľoval som, prečo si nemôžem vážiť premiéra, ktorý je zbabelý a klame. Po včerajšom (9.10.2013) výjazdovom rokovaní vlády v Handlovej a vyjadreniach Roberta Fica  tvrdím, že Robert Fico je darebák a zbabelý veľklamár.

Znovu použijem jeho vlastné slová. Robert Fico nominoval na jeden z najdôležitejších postov vo svojej vláde - na ministerstvo dopravy – „najlenivejšieho“, ale aj najneschopnejšieho ministra (aj keď Ľubomír Vážny je silná konkurencia) v dejinách samostatnej Slovenskej republiky. Pán Počiatek preukázal svoju „kompetentnosť“ už ako minister financií. 18 mesiacov Jána Počiatka vo funkcii šéfa rezortu dopravy sa dá opísať výrokom premiéra, ktorý vyslovil na adresu Jána Figeľa, že držiteľ žltej karty z jachty v Monaku „nič nerobil a on nerobil nič 18 mesiacov“. Premiér Robert Fico namiesto činov, odvolania neschopného ministra, znovu a znovu zbabelo a primitívne obviňuje bývalého ministra Jána Figeľa z darebáctva a lenivosti. Tak ešte raz, pán premiér, koľko km postavil, vysúťažil, odovzdal Váš podriadený – tzv. sociálny demokrat a najlepšie zarábajúci minister Ján Počiatek? Ak nie sú výsledky, treba obviňovať, klamať, urážať. Toto je politický štýl pokrytcov a farizejov (obľúbené výrazy tzv. ľavice), ktorý radi využívali predstavitelia Komunistickej strany, z ktorej lona ste vyšli a príslušníci a donášači ŠTB, ktorých niektorí potomkovia sedia vo Vašej vláde.

Ponúkam opätovne čísla „najlenivejšieho darebáka“ Jána Figeľa, ktorému jeho slušnosť odpláca premiér tejto krajiny boľševickými metódami, ktoré sú mu vlastné. Za Figeľovho pôsobenia (18 mesiacov) sa zahájilo s výstavbou 56 km diaľnic a rýchlostných ciest a do užívania sa odovzdalo 25 km rýchlociest, z toho 11 km v polovičnom profile. Figeľ dokončil, kolaudoval a verejnosti odovzdal aj tri úseky R1 Pribina (46 km). Takéto tempo výstavby v ére samostatného Slovensko nemá obdobu. Nehanbí sa, predseda vlády SR, za svoje úbohé primitívne útoky na J. Figeľa a krytie vlastnej neschopnosti a jeho nekompetentného ministra? Ako mohol prijať pozvanie Figeľa na otvorenie R1 PR1BINA? Veď sledujúc jeho vyjadrenia, to muselo byť potupné stáť na jednej tribúne s „najlenivejším darebákom“?!

Obávam sa, že útoky predsedu vlády Roberta Fica vyplývajú z nervozity a škandálov jeho vlády, ktoré pomaly, ale isto vychádzajú na povrch. Veď aj pre veľmajstra je ťažko obhájiť obludné rodinkárstvo Jahnátka, či životy a zdravie ľudí ohrozujúce kiksy pani Zvolenskej. Obávam sa, že Robert Fico nie je v hodnotení pána Počiatka celkom slobodný alebo je to len ich spoločná hra, ktorá poslúži k ďalším predraženým a podvodným projektom. Názor nech si urobí každý sám...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan, Sagan a opäť Sagan. Chlapec bez nervov je tretí raz majstrom sveta

Pre mňa je to neuveriteľné, výnimočné, vravel slovenský cyklista.

ŠPORT

Čo všetko sa stalo, aby zo Sagana bola superstar

Začínal na sestrinom bicykli, teraz zarába milióny ročne.


Už ste čítali?