Absolútne politicky nekorektný blog o teplošoch

Autor: Marek Martin Dobránsky | 29.1.2015 o 11:24 | (upravené 3.2.2015 o 16:17) Karma článku: 14,65 | Prečítané:  5860x

Som homofób. Takto ma tituluje väčšina bojovníkov za tzv. práva homosexuálov.  Teda, homosexuálov... Aj bisexuálov, transsexuálov, intersexuálov atď. Často a nekorektne  sú nazývaní aj ako buzeranti, buzny, homoši, lesby, teploši a najnovšie aj  conchity.

Ja som zasa  homofób, katolibánec, nenávistný zaostalý, v stredoveku zabudnutý spiatočnícky tmár.- Podľa väčšiny zástancov tzv. práv homosexuálov. -Len preto, že si myslím že manželstvo je jedinečným zväzkom muža a ženy,  a že si myslím, že deti nepatria do homosexuálnych zväzkov. Dokonca som sa zastal aj MUDr. Sirackej a používam antivírusovú ochranu od ESSET-u.

Pôjdem na referendum a budem hlasovať 3x áno. Je to moje právo,  ktoré si nikým nenechám vziať. Ani aktivistami a bojovníkmi vo „svätej vojne“ za práva „utláčanej“ menšiny  a ich iniciatívnymi prívržencami, ktorí sa cítia „in“ a „cool“,  aj keď podľa môjho svetonázoru podporujú dekadenciu. Jednoducho si želám, aby manželstvo naďalej bolo vnímané ako zväzok muža a ženy so všetkým, čo k tomu patrí, teda s výlučným právom na adopciu detí.  

V prírode to tak chodí, deti môže splodiť len spojenie muža a ženy a nie dvoch žien alebo dvoch mužov. Pre heterosexuálov  je ťažké porozumieť  potrebe  „inakších“ páriť sa s rovnakým pohlavím, ale proti gustu žiaden dišputát.  Rešpektujem každého človeka, teda aj homosexuála. Je mi ukradnutý ich intímny život podobne ako intímny život heterosexuálnych párov.  Nie sú menej ani viac, sú len menšinou, ktorá sa od majoritnej populácie líši tým, že prejavuje svoju náklonnosť  rovnakému pohlaviu, čo sa všeobecne pokladá za neprirodzené. Áno. Neprirodzené! Je to chyba v matrixe, ale keďže svet nie je čierno-biely aj takáto odchýlka dokáže spoločnosť obohatiť.  Výnimoční  umelci, vedci, politici, športovci o tom dávajú svedectvo.  A nemá to nič spoločné s náboženstvom, vierou, politikou. Nemám deti a keď sa mi ich nepodarí splodiť, mám trvať na tom, že chcem, aby ma titulovali slovom rodič? Deti zatiaľ nemám, môžem sa z toho dôvodu považovať za menšinu.  Hrozí mi od  väčšinovej spoločnosti diskriminácia? Intenzívne sa v súčasnosti  masírujú občania absurdnou dekadentnou témou diskriminácie tzv. 4% menšiny ( SME je ich hlasnou trúbou). Nestane sa, že po „konečnom riešení  tradičnej rodiny“  sa ozvú aj iné „utláčané“ menšiny?  Alebo   LGBTI aktivisti a ich podporovatelia budú upierať práva ostatným minoritám? Zoofilom, pedofilom, nekrofilom a ďalším? Veľmi opatrne by som narábal so slovíčkami právo, nárok, rovnosť, diskriminácia...

Milí spoluobčania! Milujte sa a nájdete pokoj. Nesnažte sa znásilňovať prírodu a prirodzený zákon. A verte, že vtedy sa stanete rešpektovanou osobou, párom, človekom. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stačilo, štát nebude môcť minúť viac ako si naplánoval

Rezort financií chce výdavkové stropy.

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Do Česka sa sťahuje ruská stredná trieda

Rusi u nás boli aj budú, ide o to, kto a prečo


Už ste čítali?