Amnézia Roberta Fica

Autor: Marek Martin Dobránsky | 23.6.2016 o 13:55 | Karma článku: 12,98 | Prečítané:  3623x

Tak sa nám to náš slovutný premiér rozparádil! V spravodlivom hneve, v plnom pracovnom nasadení, naložil všetkým oponentom, rozhorčene a bez príkras. Nenávisť! To je to, čoho jedine sú schopní jeho politickí protivníci.

On a jeho ľudia drú pre tento nevďačný národ a časť obyvateľstva „nenávistne“ vyzýva Robertov -  Fica a Kaliňáka na odchod. Kde to žijeme?

Nuž, nezaškodí si pozrieť, resp. prečítať výroky Roberta Fica od začiatku jeho pôsobenia v politike. Nebudem ich tu citovať, zabralo by to niekoľko strán. Kto chce a má záujem, ľahko si ich nájde na internete.

Robert Fico stavil celý svoj politický kapitál na vyvolávaní tých najnižších pudov u svojich voličov. Od prvej minúty svojej kariéry politika, najprv opozičného, neskôr trojnásobného predsedu vlády, ktorý jedno volebné obdobie vládol sám, bez koaličných partnerov, rozsieval Robert Fico závisť, zlobu, nenávisť. Pamätáte sa na útoky na Mikuláša Dzurindu, obvinenia Ivana Mikloša z obohatenia sa o miliardy z privatizácie SPP , nedôstojné ponižujúce arogantné osočovanie Ivety Radičovej z klamstva a korupcie (a to rozprával osobný priateľ Miroslava výboha...)? A potom zbabelo nechodiť na súdne pojednávania?  Pamätáte sa na obvinenia Jána Figeľa z vlastizrady, pretože zrušil podvodné predražené protiústavne PPP?  Spomínate si na osočovanie Prezidenta Andreja Kisku z úžery, scientológie? Pripomeniem, že vtedy Robert Fico žiadne dôkazy nepožadoval, nepotreboval. Stačilo mu so zamračenou nazlostenou tvárou chŕliť obvinenia, urážky a .... nenávisť. Veď sledoval „ušľachtilý cieľ“, akýmkoľvek podlým spôsobom presvedčiť voličov a vládnuť.

Robert Fico je ako hlava mafiánskej rodiny. Používa všetky dovolené aj nepovolené prostriedky na dosiahnutie cieľa, moci, obohatenia sa. A keď je na vrchole, zrazu rozpráva o láske, dodržiavaní desatora, pravidiel... Chce, aby ho ľudia milovali, rešpektovali, bol vítaný so všetkým poctami, jeho dieťa absolvovalo tie najprestížnejšie školy.

Tak to však nefunguje pán predseda vlády. Väčšina hláv takýchto rodín nezomiera v posteli. Neprajem Vám to, aj keď Vy ste  vyslovili nehorázne obvinenia na adresu opozičných politikov, že budú zodpovední za potencionálnu budúcu smrť ???, pretože šíria nenávisť. Mali ste možnosť odísť aspoň trochu dôstojne. Kvôli Vašej chorej túžbe po moci, peniazoch, ste ju nevyužili. Obklopili ste sa všetkéhoschopnými eštebákmi a ich potomkami - Širokými Počiatkami, Muňkami, Flašíkmi, Faičami. Zapredali ste dušu Brhelovcom, Tkáčovcom, Poórovcom, Kaliňákovcom, Bašternákovcom, Kočnerovcom, Paškovcom. Musíte niesť dôsledky. Čo ste zasiali, musíte aj zožať. Plakať nad tým, že iní používajú podobné metódy a rétoriku ako Vy, je úbohé aj s ohľadom na Vašu funkciu premiéra predsedajúceho štátu EÚ.

Stretávali ste sa s nebohým kardinálom Korecom, tak iste viete, že na pokánie nikdy nie je neskoro. Opačným koncom nenávisti je vždy len nenávisť, pán premiér. Želám Vám a som presvedčený, že ak raz začnete šíriť dobro, tak sa Vám to vráti viacnásobne.  Začnite od Počiatku... .

 .

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Čo spája Kmotríka, Výboha či Trnku? Slabosť pre jeden biznis

Skupina najbohatších Slovákov má vyššie ambície ako kaviareň či reštauráciu.

Dobré ráno

Dobré ráno: Covid sa medzi ľudmi bez domova šíri šialenou rýchlosťou

Prvá vlna ich minula, druhá udrela horšie.


Už ste čítali?