Sme pripravení na vlnu samovrážd?

Autor: Marek Martin Dobránsky | 17.8.2017 o 12:13 | Karma článku: 10,34 | Prečítané:  15728x

V našej milovanej krajine sa schyľuje k strašnej tragédii. Podstatná časť poddaných (politicky korektne zvaných – voliči) strán SMER-SD, MOST-HÍD, SNS utrnula, upadla do depresií, stratila zmysel života.

Koalícia vládnych strán, od začiatku svojej existencie, ešte spolu s "nebohým" Radoslavom Procházkom, presviedčala voličov, že táto koalícia nemá alternatívu. A Premiér, Vláda SR a jej ministri, Predseda a podpredsedovia NR SR (okrem tej Nicholsonovej) predsa neklamú. Každý deň, od začiatku tohto volebného obdobia, slovutný to predseda vlády SR Robert Fico, útlocitný, tak trochu mániodepresívny Andrej Danko a sympaťák s charakterom  Béla Bugár dobromyseľne a neochvejne uisťovali, často tak vierolomných a nevďačných obyvateľov tohto malebného kúska Európy, že len oni, táto vláda a táto koalícia je jedinou alternatívou pre Slovensko. Ale vo svete nepôsobia len dobré sily. Zlo a škodcovia sú prítomní aj na kresťanskom Slovensku.

Prvým šokom bol skon Radoslava Procházku. Táto bezalternatívna koalícia dostala prvý úder pod pás. Nehodní poslanci zo strany Sieť odišli do opozície a nechali čestného ptravdovravného Radoslava Procházku odísť na druhý svet. Ešteže sa našli hrdí novodobí bojovníci za práva tohto národa, ktorí sa vzopreli zlu a v šíku na čele s Andrejom Hrnčiarom oslovili grófa Bélu, síce cudzokrajného, ale srdcom neochvejne stojaceho na strane jedinej bezalternatívnej koalície spojencov, ktorý ich schoval pod svoje turulie krídla a poskytol azyl. Už vtedy srdce voliča jedinej alternatívy zmeravelo. Sily zla Mordoru začali pôsobiť.

Chvíľu sa zdalo, že dobro zvíťazilo na celej čiare. Dokonca aj štyria statoční, na čele s blonďavou, bývalou, povedzme že, moderátorkou súkromnej televízie, precitli zo spánku, do ktorého ich uviedli zlé sily a uvideli svetlom prežiarenú tvár jedinej možnej alternatívy slúžiacej tomuto ťažko skúšanému národu. Aj rytieri Kaliňák, Richter statočne odolávali podlým a zákerným útokom nepriateľa. Ale, nežijeme, bohužiaľ v rozprávke. Zlo ešte len zbieralo sily.

Všetci vieme, čo sa udialo v posledných dňoch. Istota, ktorú sme mali v bezalternatívnosti tejto koalície dostala trhliny. Život mnohých sa utápa v pochybnostiach. Stále veríme, že dobro a Pravda zvíťazí, ale čo ak nie? Obávam sa, že hystéria a davová psychóza robí divy. Čo, ak sa Andrej Danko vráti z pustovne nakazený zlom Mordoru? Čo ak táto bezalternatívna koalíca skončí? Sme priprravení na vlnu samovrážd a plné pavilóny nemocníc zrútených občanov?  Sme pripravení na totálne zúfalstvo a stratu akýchkoľvek istôt? Už nič nebude tak, ako predtým. Zatiaľ je to iba zlý sen, ale čo ak....

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nová ochrana osobných údajov umožní, aby na vás internet zabudol

Osobné údaje sú veľkou témou nielen pre firmy, ale aj pre ľudí.

STĹPČEK PETRA SCHUTZA

Európska komisia vrhla granát, ktorý mení situáciu

Zbytočná administratíva bude zrejme údelom mnohých firiem.


Už ste čítali?