Sme pripravení na vlnu samovrážd?

Autor: Marek Martin Dobránsky | 17.8.2017 o 12:13 | Karma článku: 10,35 | Prečítané:  16041x

V našej milovanej krajine sa schyľuje k strašnej tragédii. Podstatná časť poddaných (politicky korektne zvaných – voliči) strán SMER-SD, MOST-HÍD, SNS utrnula, upadla do depresií, stratila zmysel života.

Koalícia vládnych strán, od začiatku svojej existencie, ešte spolu s "nebohým" Radoslavom Procházkom, presviedčala voličov, že táto koalícia nemá alternatívu. A Premiér, Vláda SR a jej ministri, Predseda a podpredsedovia NR SR (okrem tej Nicholsonovej) predsa neklamú. Každý deň, od začiatku tohto volebného obdobia, slovutný to predseda vlády SR Robert Fico, útlocitný, tak trochu mániodepresívny Andrej Danko a sympaťák s charakterom  Béla Bugár dobromyseľne a neochvejne uisťovali, často tak vierolomných a nevďačných obyvateľov tohto malebného kúska Európy, že len oni, táto vláda a táto koalícia je jedinou alternatívou pre Slovensko. Ale vo svete nepôsobia len dobré sily. Zlo a škodcovia sú prítomní aj na kresťanskom Slovensku.

Prvým šokom bol skon Radoslava Procházku. Táto bezalternatívna koalícia dostala prvý úder pod pás. Nehodní poslanci zo strany Sieť odišli do opozície a nechali čestného ptravdovravného Radoslava Procházku odísť na druhý svet. Ešteže sa našli hrdí novodobí bojovníci za práva tohto národa, ktorí sa vzopreli zlu a v šíku na čele s Andrejom Hrnčiarom oslovili grófa Bélu, síce cudzokrajného, ale srdcom neochvejne stojaceho na strane jedinej bezalternatívnej koalície spojencov, ktorý ich schoval pod svoje turulie krídla a poskytol azyl. Už vtedy srdce voliča jedinej alternatívy zmeravelo. Sily zla Mordoru začali pôsobiť.

Chvíľu sa zdalo, že dobro zvíťazilo na celej čiare. Dokonca aj štyria statoční, na čele s blonďavou, bývalou, povedzme že, moderátorkou súkromnej televízie, precitli zo spánku, do ktorého ich uviedli zlé sily a uvideli svetlom prežiarenú tvár jedinej možnej alternatívy slúžiacej tomuto ťažko skúšanému národu. Aj rytieri Kaliňák, Richter statočne odolávali podlým a zákerným útokom nepriateľa. Ale, nežijeme, bohužiaľ v rozprávke. Zlo ešte len zbieralo sily.

Všetci vieme, čo sa udialo v posledných dňoch. Istota, ktorú sme mali v bezalternatívnosti tejto koalície dostala trhliny. Život mnohých sa utápa v pochybnostiach. Stále veríme, že dobro a Pravda zvíťazí, ale čo ak nie? Obávam sa, že hystéria a davová psychóza robí divy. Čo, ak sa Andrej Danko vráti z pustovne nakazený zlom Mordoru? Čo ak táto bezalternatívna koalíca skončí? Sme priprravení na vlnu samovrážd a plné pavilóny nemocníc zrútených občanov?  Sme pripravení na totálne zúfalstvo a stratu akýchkoľvek istôt? Už nič nebude tak, ako predtým. Zatiaľ je to iba zlý sen, ale čo ak....

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Čo spája Kmotríka, Výboha či Trnku? Slabosť pre jeden biznis

Skupina najbohatších Slovákov má vyššie ambície ako kaviareň či reštauráciu.

Dobré ráno

Dobré ráno: Covid sa medzi ľudmi bez domova šíri šialenou rýchlosťou

Prvá vlna ich minula, druhá udrela horšie.


Už ste čítali?